
466,11 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (2.37A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC02 |
| EAN13 | 8697785550503 |
| Parça Kodları | ADP-65DB, SADP-65KB, 25.10110.031, 25.10110.171 |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire, Extensa, Ferrari, TravelMate Serileri eMachines Notebook Serileri Packard Bell EasyNote Serileri |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 466,11 TL |
| 2 | 239,86 TL | 479,72 TL |
| 3 | 163,08 TL | 489,23 TL |
| 6 | 86,98 TL | 521,90 TL |
| 9 | 62,14 TL | 559,28 TL |