
451,58 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A (1.58A ve 2.15A Uyumlu) |
| Güç | 40W (30W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC05 |
| EAN13 | 8697785550954 |
| Parça Kodları | - ADP-40TH A |
| Uyumlu Modeller | - Acer Aspire One Serisi - Packard Bell Dot Serisi |
| Notlar |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 451,58 TL |
| 2 | 232,39 TL | 464,77 TL |
| 3 | 157,99 TL | 473,98 TL |
| 6 | 84,27 TL | 505,64 TL |
| 9 | 60,21 TL | 541,86 TL |