RETRO 60W USB-C PD + 12W USB 2-in-1 Adaptör RNA-UTC72
Marka: DS
2.060,71 TL
    Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
    Ücretsiz
    Kargo
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    MarkaRetro
    DurumuYeni ürün
    AçıklamaAYNI ANDA İKİ CİHAZI BİRLİKTE ŞARJ EDİN !
    MacBook + iPad
    MacBook + iPhone
    iPad + iPhone
    Notebook + Tablet
    Notebook + Telefon
    Tablet + Telefon
    USB ve USB-C BİR ARADA !
    USB-C ile şarj edilebilen tüm MacBook, notebook, netbook, ultrabook, iPad, iPhone, tablet ve telefonlar için kullanıma uygundur (max. 60W).
    Ayrıca 5V USB ile şarj edilebilen tüm iPad, iPhone, tablet ve telefonlar için de kullanıma uygundur (max. 12W).
    Voltaj - KapasiteUSB : 5V 2.4A
    USB-C Power Delivery (PD) : 5V3A/9V3A/12V3A/15V3A/20V3A
    GüçUSB 12W + USB-C 60W = 72W (max.)
    USB : 5V 2.4A 12W
    Desteklenen Aralıklar : 4.75V/5V/5.25V - 2.4A/2.8A/3.5A
    USB-C : 5V 3A 15W
    Desteklenen Aralıklar : 4.75V/5V/5.25V - 3A/3.3A/3.5A
    USB-C : 9V 3A 27W
    Desteklenen Aralıklar : 8.55V/9V/9.45V - 3A/3.3A/3.5A
    USB-C : 12V 3A 36W
    Desteklenen Aralıklar : 11.4V/12V/12.6V - 3A/3.5A
    USB-C : 15V 3A 45W
    Desteklenen Aralıklar : 14.25V/15V/15.75V - 3A/3.5A
    USB-C : 20V 3A 60W
    Desteklenen Aralıklar : 19V/20V/21V - 3A/3.5A