RETRO Sony 19.5V 4.7A 90W VGP-AC19V42 Notebook Adaptör RNA-SN10
Marka: DS
537,57 TL
    Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    MarkaRetro
    DurumuYeni ürün
    Voltaj19.5V (19V uyumlu)
    Kapasite4.7A (4.1A ve 4.74A uyumlu)
    Güç90W (80W uyumlu)
    RenkSiyah
    NotlarAC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
    Dc Jack6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm