
436,57 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.16A |
| Güç | 60W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-SG02 |
| EAN13 | 8697785550916 |
| Parça Kodları | AA-PA2N60W AD-6019 BA44-00014A PA-1600-66 |
| Uyumlu Modeller | Samsung M40, Q30, Q40, R40, R50, R510, R540 Samsung RV510, RV520 Samsung SF310 Samsung X125, X520 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 436,57 TL |
| 2 | 224,66 TL | 449,31 TL |
| 3 | 152,74 TL | 458,22 TL |
| 6 | 81,47 TL | 488,82 TL |
| 9 | 58,20 TL | 523,83 TL |