
3.278,21 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 11.8A |
| Güç | 230W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-MS02 |
| EAN13 | 8697785554129 |
| Parça Kodları | ADP-230EB T |
| Uyumlu Modeller | MSI GT72 Serisi GT72 2PE-049TR GT72 2QD-630TR GT72 2QE-628TR GT72 2QE-629TR GT72 2QE-1006TR, ... vb |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |