
1.272,50 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3.6A |
| Güç | 43W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. Adaptör üzerinde USB çıkış bulunmamaktadır. |
| Dc Jack | 5 Pin |
| Model | RTBA-MS01 |
| EAN13 | 8697785553795 |
| Parça Kodları | A1536 |
| Uyumlu Modeller | Microsoft Surface Pro Microsoft Surface Pro 2 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.272,50 TL |
| 2 | 654,83 TL | 1.309,66 TL |
| 3 | 445,21 TL | 1.335,62 TL |
| 6 | 237,47 TL | 1.424,82 TL |
| 9 | 169,65 TL | 1.526,87 TL |