
680,86 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB08 |
| EAN13 | 8697785554716 |
| Parça Kodları | 0B46994 0B46995 0B46996 0B46997 45N0235 45N0236 45N0249 45N0250 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad Edge E431 Lenovo ThinkPad Edge E440 Lenovo ThinkPad Edge E531 Lenovo ThinkPad Edge E540 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen1 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 680,86 TL |
| 2 | 350,37 TL | 700,74 TL |
| 3 | 238,21 TL | 714,63 TL |
| 6 | 127,06 TL | 762,36 TL |
| 9 | 90,77 TL | 816,96 TL |