
1.201,57 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.15A |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-IB06 |
| EAN13 | 8697785551012 |
| Parça Kodları | 57Y6549 ADP-120LH B |
| Uyumlu Modeller | Lenovo G770 Lenovo Y560, Y560P |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.201,57 TL |
| 2 | 618,33 TL | 1.236,66 TL |
| 3 | 420,39 TL | 1.261,17 TL |
| 6 | 224,23 TL | 1.345,40 TL |
| 9 | 160,20 TL | 1.441,76 TL |