
537,78 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 3.33A |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-HC12 |
| EAN13 | 8697785554723 |
| Parça Kodları | H6Y89AA |
| Uyumlu Modeller | Hp 210, 240, 242, 248, 250, 255, 340, 350 Hp Envy 14, 15, 17, m6, Sleekbook, TouchSmart, Ultrabook Serileri Hp Pavilion 14, 15, 17, TouchSmart Serileri |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |