
4.013,67 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 12.3A (9.23A, 10.8A, 11.8A ve 12.31A uyumlu) |
| Güç | 240W (180W, 210W ve 230W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL11 |
| EAN13 | 8697785554945 |
| Parça Kodları | PA-9E Family 240W FHMD4 FWCRC 6RTJT |
| Uyumlu Modeller | Dell Alienware 18 Dell Precision M6700 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.013,67 TL |
| 2 | 2.065,44 TL | 4.130,87 TL |
| 3 | 1.404,25 TL | 4.212,75 TL |
| 6 | 749,02 TL | 4.494,11 TL |
| 9 | 535,11 TL | 4.816,01 TL |