
1.164,22 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Özel |
| Model | RPA-AC280 |
| EAN13 | 8681863409616 |
| Parça Kodları | ADP-65AW A |
| Uyumlu Modeller | Asus Transformer Book TX300C, TX300Ca |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.164,22 TL |
| 2 | 599,11 TL | 1.198,21 TL |
| 3 | 407,32 TL | 1.221,96 TL |
| 6 | 217,26 TL | 1.303,57 TL |
| 9 | 155,22 TL | 1.396,95 TL |