
388,47 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A (1.58A uyumlu) |
| Güç | 40W (30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 2.5 x 0.7 mm |
| Model | RNA-AS03 |
| EAN13 | 8697785550619 |
| Parça Kodları | ADP-40EH ADP-40PH AB |
| Uyumlu Modeller | Asus Eee Pc 1001, 1001HA, 1001P, 1001PX Asus Eee Pc 1101, 1101HA, 1101HAB, 1101HAG, 1101HGO Asus Eee Pc 1201, 1201HA, 1201HAB, 1201HAG, 1201N, 1201PN, 1201T |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 388,47 TL |
| 2 | 199,91 TL | 399,82 TL |
| 3 | 135,91 TL | 407,74 TL |
| 6 | 72,50 TL | 434,98 TL |
| 9 | 51,79 TL | 466,13 TL |