
2.608,79 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.5A (7.7A uyumlu) |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC325 |
| EAN13 | 8681863407421 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |