
2.608,79 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20.3V3A/14.5V2.0A/9V3A/5.2V2.4A |
| Kapasite | 3A (max.) |
| Güç | 61W (max.) USBPD 20.3V 3A 61W 14.5V 2.0A 29W 9V 3A 12W 5.2V 2.4A 12.5W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | USB-C şarj kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RNA-AP12 |
| EAN13 | 8697785550695 |
| Parça Kodları | A1718 |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Retina 12-inch Apple MacBook Pro Retina 13-inch |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.608,79 TL |
| 2 | 1.342,49 TL | 2.684,97 TL |
| 3 | 912,73 TL | 2.738,19 TL |
| 6 | 486,84 TL | 2.921,07 TL |
| 9 | 347,81 TL | 3.130,29 TL |