
2.676,25 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A uyumlu) |
| Güç | 180W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-AC09 |
| EAN13 | 8697785555751 |
| Parça Kodları | Ver.2 : Acer ADP-180MB K |
| Uyumlu Modeller | Acer Predator G5-793 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.676,25 TL |
| 2 | 1.377,20 TL | 2.754,40 TL |
| 3 | 936,33 TL | 2.808,99 TL |
| 6 | 499,43 TL | 2.996,60 TL |
| 9 | 356,80 TL | 3.211,23 TL |