
487,19 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (2.37A ve 3.16A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W ve 60W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3.0 x 1.1 mm |
| Model | RNA-AC06 |
| EAN13 | 8697785554242 |
| Parça Kodları | KP.06503.002 |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire S3-392 Acer Aspire S5-391 Acer Aspire S7-191 Acer Aspire S7-391 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 487,19 TL |
| 2 | 250,71 TL | 501,41 TL |
| 3 | 170,45 TL | 511,35 TL |
| 6 | 90,92 TL | 545,50 TL |
| 9 | 64,95 TL | 584,58 TL |