
1.511,22 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.1A (6.32A ve 6.92A uyumlu) |
| Güç | 135W (120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC07 |
| EAN13 | 8697785556048 |
| Parça Kodları | ADP-135KB T |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire VN7-792G |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.511,22 TL |
| 2 | 777,67 TL | 1.555,34 TL |
| 3 | 528,72 TL | 1.586,17 TL |
| 6 | 282,02 TL | 1.692,11 TL |
| 9 | 201,48 TL | 1.813,31 TL |