
645,27 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 9V (8.5V ve 9.5V uyumlu) |
| Kapasite | 4A (2A, 2.2A, 3A uyumlu) |
| Güç | 36W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm (5.5 x 2.1 mm uyumlu) |
| Model | RPA-AC186 |
| EAN13 | 8681863406622 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,27 TL |
| 2 | 332,06 TL | 664,11 TL |
| 3 | 225,76 TL | 677,28 TL |
| 6 | 120,42 TL | 722,51 TL |
| 9 | 86,03 TL | 774,26 TL |