
159,27 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 5V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 10W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 4.0 x 1.7 mm |
| Model | RWA-TB04B |
| EAN13 | 8697785555201 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 159,27 TL |
| 2 | 81,96 TL | 163,92 TL |
| 3 | 55,72 TL | 167,17 TL |
| 6 | 29,72 TL | 178,34 TL |
| 9 | 21,23 TL | 191,11 TL |