
1.686,25 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 48V |
| Kapasite | 3.125A (2.5A, 3A, 3.1A uyumlu) |
| Güç | 150W (120W ve 144W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC336 |
| EAN13 | 8681863405755 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.686,25 TL |
| 2 | 867,74 TL | 1.735,49 TL |
| 3 | 589,96 TL | 1.769,89 TL |
| 6 | 314,68 TL | 1.888,09 TL |
| 9 | 224,81 TL | 2.023,33 TL |