
985,84 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 48V |
| Kapasite | 2A (1.2A, 1.25A, 1.3A, 1.35A, 1.45A, 1.46A, 1.5A, 1.75A, 1.8A, 1.875A ve 1.9A uyumlu) |
| Güç | 96W (58W, 60W, 62W, 65W, 70W, 72W, 84W, 86W, 90W ve 91W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC311 |
| EAN13 | 8681863408893 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 985,84 TL |
| 2 | 507,31 TL | 1.014,62 TL |
| 3 | 344,91 TL | 1.034,74 TL |
| 6 | 183,97 TL | 1.103,84 TL |
| 9 | 131,43 TL | 1.182,91 TL |