
5.583,12 TL
| Marka | Retro |
| Voltaj | 29.4V (24V uyumlu) |
| Kapasite | 20A |
| Güç | 588W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Halka Terminal |
| Model | RPA-AC442 |
| EAN13 | 8681863404512 |
| Açıklama | Sabit Akım Sabit Gerilim (CCCV) Batarya Şarj Aleti Dahili soğutma fanıDayanıklı ve daha iyi soğutma sağlayan alüminyum kasa
|
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.583,12 TL |
| 2 | 2.873,07 TL | 5.746,15 TL |
| 3 | 1.953,35 TL | 5.860,04 TL |
| 6 | 1.041,90 TL | 6.251,42 TL |
| 9 | 744,35 TL | 6.699,18 TL |