RETRO 18W USB-C PD Tablet ve Telefon Adaptörü RNA-UTC18
Marka: DS
1.059,16 TL
    Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    MarkaRetro
    DurumuYeni ürün
    Voltaj - KapasiteUSB-C Power Delivery (PD) : 5V3A/9V2A/12V1.5A
    Güç18W (max.) (20W uyumlu)
    5V 3A 15W
    Desteklenen Aralıklar : 4.75V/5V/5.25V - 3A/3.4A
    9V 2A 18W
    9V 2.22A 20W
    Desteklenen Aralıklar : 8.55V/9V/9.45V - 2A/2.22A/2.4A
    12V 1.5A 18W
    Desteklenen Aralıklar : 11.4V/12V/12.6V - 1.5A/1.8A
    RenkSiyah
    NotlarDuvar tipi (wall mount)
    Paket içerisinde USB-C kablo bulunmamaktadır.
    Dc JackUSB-C (USB Type-C) PD
    ModelRNA-UTC18
    EAN138697785553542
    AçıklamaUSB-C ile şarj edilebilen tüm iPad, iPhone, tablet ve telefonlar için kullanıma uygundur (max. 18W).