
5.351,56 TL
| Marka | Retro |
| Voltaj | 14.6V (12V uyumlu) |
| Kapasite | 30A |
| Güç | 438W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Halka Terminal |
| Model | RPA-AC441 |
| EAN13 | 8681863404529 |
| Açıklama | Sabit Akım Sabit Gerilim (CCCV) Batarya Şarj Aleti Dahili soğutma fanıDayanıklı ve daha iyi soğutma sağlayan alüminyum kasa
|
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.351,56 TL |
| 2 | 2.753,91 TL | 5.507,83 TL |
| 3 | 1.872,33 TL | 5.617,00 TL |
| 6 | 998,69 TL | 5.992,15 TL |
| 9 | 713,48 TL | 6.421,34 TL |