
4.598,43 TL
| Marka | Retro |
| Voltaj | 14.6V (12V uyumlu) |
| Kapasite | 20A |
| Güç | 292W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Halka Terminal |
| Model | RPA-AC348 |
| EAN13 | 8681863404536 |
| Açıklama | Sabit Akım Sabit Gerilim (CCCV) Batarya Şarj Aleti Dahili soğutma fanıDayanıklı ve daha iyi soğutma sağlayan alüminyum kasa
|
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.598,43 TL |
| 2 | 2.366,35 TL | 4.732,70 TL |
| 3 | 1.608,84 TL | 4.826,51 TL |
| 6 | 858,14 TL | 5.148,86 TL |
| 9 | 613,07 TL | 5.517,65 TL |