
1.213,86 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 8A (7.5A uyumlu) |
| Güç | 96W (90W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC008 |
| EAN13 | 8697785551371 |
| Parça Kodları | |
| Uyumlu Modeller | Dc jack tipi ve Volt-Amper değerleri uygun olan tüm elektronik cihazlar ve diğer elektronik uygulamalarda kullanılabilir. Şerit led uygulamaları Aydınlatma sistemleri Güvenlik kameraları Routerlar Lcd monitörler Lcd Tvler Audio/Video sistemleri Scannerlar |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.213,86 TL |
| 2 | 624,65 TL | 1.249,31 TL |
| 3 | 424,69 TL | 1.274,07 TL |
| 6 | 226,53 TL | 1.359,16 TL |
| 9 | 161,83 TL | 1.456,51 TL |