
536,11 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 6A |
| Güç | 72W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC006 |
| EAN13 | 8697785551357 |
| Parça Kodları | FSP072-1CD |
| Uyumlu Modeller | Dc jack tipi ve Volt-Amper değerleri uygun olan tüm elektronik cihazlar ve diğer elektronik uygulamalarda kullanılabilir. Şerit led uygulamaları Güvenlik kameraları Routerlar Lcd monitörler Lcd Tvler Audio/Video sistemleri |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 536,11 TL |
| 2 | 275,88 TL | 551,76 TL |
| 3 | 187,57 TL | 562,70 TL |
| 6 | 100,05 TL | 600,28 TL |
| 9 | 71,48 TL | 643,28 TL |